Z pakietem najtaniej!
Z pakietem najtaniej!
Z pakietem najtaniej!
Z pakietem najtaniej!
Z pakietem najtaniej!
Z pakietem najtaniej!
Z pakietem najtaniej!
Z pakietem najtaniej!
Z pakietem najtaniej!
Z pakietem najtaniej!
Z pakietem najtaniej!
Z pakietem najtaniej!
now
Przyjazd
Wyjazd
Rezerwacja
Kup voucher
Polanica-Zdrój
16°

Odczuwasz zmęczenie? Potrzebujesz wyciszenia i regeneracji? Zapraszamy do naszego SPA!

Sudety to jeden z piękniejszych regionów Polski – właśnie tutaj w Polanicy Zdrój znajduje się hotel Villa Alina. W swojej ofercie posiada on nie tylko w pełni wyposażone pokoje, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów, ale także urządzenia wellness, gabinety medycyny estetycznej oraz luksusowe SPA. W tym ostatnim goście naszego hotelu będą mogli się nie tylko odprężyć, ale także zregenerują swoje ciało.

SPA Villi Alina:

  • Sauna fińska, czyli sauna sucha. Charakteryzuje się wysoką temperaturą (ok. 80-100 stopni Celsjusza) i niską wilgotnością (ok. 10%). Ten rodzaj sauny rozszerza naczynia krwionośne i powoduje silne pocenie, jednocześnie rozluźniając mięśnie i oczyszczając organizm.
  • Sauna parowa, czyli sauna mokra. Charakteryzuje się niższą temperaturą wnętrza (40-50 stopni Celsjusza) i bardzo wysoką wilgotnością (nawet do 100%). Ten rodzaj sauny doskonale wpływa na drogi oddechowe i dolegliwości reumatyczne. Poprawia także wygląd skóry, oczyszcza ją i odżywia.
  • Sauna infared, czyli sauna na podczerwień, to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mogą korzystać z sauny tradycyjnej. Jako źródło ciepła wykorzystuje ona promienniki podczerwieni, których energia bezpośrednio ogrzewa ciało i przenika nawet do 4 cm w głąb organizmu. Sauna infrared nie tylko oczyszcza organizm z toksyn, działa także przeciwbólowo i pozwala spalić nawet 2000 kalorii!
  • Dwie wanny jacuzzi (5-osobowa wanna jacuzzi z solanką oraz 10-osobowa wanna jacuzzi), które zapewniają rozluźnienie ciała i uwolnienie go z napięć. Kąpiel poprawia krążenie krwi i koi zmęczone wysiłkiem mięśnie.
  • Ścieżka wanien Kneippa, która nie tylko doskonale wpływa na elastyczność naczyń krwionośnych, krążenie krwi i odporność całego organizmu. Jest także pomocna przy wczesnym stadium żylaków i bólach głowy.

A dodatkowo...

W naszym SPA w Sudetach na gości czekają także: prysznic wrażeń, kamienne i podgrzewane siedziska i leżanki z funkcją fototerapii oraz otoczona roślinami kaskadowymi strefa hartowania. Podczas pobytu w strefie SPA goście bez problemu posilą się i ugaszą pragnienie, dzięki specjalnie wyodrębnionemu dostępowi do minibaru Cafe Bar.

Dodatkową atrakcją strefy SPA w Villi Alinie jest także wybór specjalnie przygotowanych rytuałów saunowych. Dzięki połączeniu pobudzającego ciepła oraz preparatów aktywnie peelingujących poprawiają one krążenie i usuwają toksyny, pozostawiając skórę jędrną i zregenerowaną.

W naszej ofercie znajduje się również szeroki wachlarz masaży, zarówno częściowych i całościowych. Oferujemy zarówno masaże klasyczne, które poprawią ogólny stan zdrowia, jak i masaże relaksacyjne, skutecznie rozładowujące napięcie mięśniowe. A także masaże gorącymi kamieniami, bańką chińską czy ziołowymi stemplami.

Jeśli szukasz idealnego miejsca na odpoczynek, zapraszamy Cię jednak nie tylko do naszego luksusowego SPA. Sudety to region, który słynie z popularnych miejscowości uzdrowiskowych Ziemi Kłodzkiej. Polanica Zdrój, w której znajduje się nasz hotel słynie z urokliwego Parku Zdrojowego i tras sprzyjających relaksującym spacerom czy wycieczkom rowerowym.

Lokalizacja:

Villa Alina Medical & SPA****
Matuszewskiego 10
57-320 Polanica-Zdrój

Recepcja:

rezerwacje@villaalina.pl
74 866 70 90

Dołącz do nas: