Apartamenty Polanica-Zdrój

Ceniąc sobie luksus i ergonomię w jednym oraz wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom prezentujemy nastrojowe 2-, 3-, 4-, bądź 6-osobowe apartamenty rozmieszczone na trzech kondygnacjach. Każdy z nich wyposażono w pełni wyposażony aneks kuchenny, panoramiczny telewizor z kanałami satelitarnymi, telefon, przyłącze internetowe oraz eleganckie łazienki z kabiną prysznicową lub wanną.

Villa Alina Medical & SPA**** to gwarancja pełnej intymności. Goście obiektu mogą bezpłatnie i bez ograniczeń czasowych korzystać ze strefy SPA&Wellness oraz Sali Fitness.

Każdy Gość, który zatrzyma się w Villa Alina Medical & SPA****:

a) na dłużej niż 1 dobę - otrzyma od nas jednorazowy bonus w postaci karnetu upoważniającego do 1-godzinnego bezpłatnego wstępu do Parku Wodnego, położonego 15 minut spacerem od Villa Alina Medical & SPA****;
b) na dłużej niż 2 doby - otrzyma od nas 1 godzinę bezpłatnego wypożyczenia kijów do Nordic Walking

Obiekt nie jest przystosowany dla dzieci poniżej 7 roku życia - wyjątkiem są Święta Bożego Narodzenia i Święta Wielkanocne. W strefie SPA mogą przebywać dzieci powyżej 14 roku życia. Ze względu na charakter obiektu nie akceptujemy zwierząt.

 • Suita

  propozycja dla par

  Suity dedykujemy dla par, którym oprócz wrażeń estetycznych zależy również na pełnej intymności. W każdym z pokoi znajdą Państwo łazienkę oraz pokój dzienny/sypialniany z łóżkiem typu włoskiego oraz aneksem kuchennym.

  Max. os.
  2
  Wielkość
  ~25 m2
 • Apartament

  Idealny dla par z dzieckiem

  Apartamenty to propozycja dla małżeństw z dzieckiem. Specjalnie przystosowane dla trzech gości lokale posiadają dwa łóżka, jedną łazienkę oraz pokój dzienny/sypialniany z aneksem kuchennym.

  Max. os.
  3
  Wielkość
  ~35 m2
 • Apartament Dla Przyjaciół

  Na wieczór panieński i kawalerski

  "Dla Przyjaciół" to unikatowa oferta pobytu dla dużej rodziny z dorastającymi dziećmi lub grupy przyjaciół. Mieszkanie posiada dwie odrębne sypialnie - jedną z łożem małżeńskim, drugą z dwoma pojedynczymi, pokój dzienny/sypialniany z aneksem kuchennym oraz jedną łazienkę.

  Max. os.
  6
  Wielkość
  ~55 m2
 • Apartament Lux

  Dla par z dwójką dzieci

  Cechą apartamentu "Lux" jest odrębna sypialnia, która niewątpliwie wpływa na poczucie prywatności. To propozycja dla rodziców z dwójką dzieci lub dwóch par małżeńskich. Posiada również pokój dzienny z łożem typu włoskiego, aneksem kuchennym oraz łazienkę.

  Max. os.
  4
  Wielkość
  ~35 m2
 • Apartament Superior

  z dwoma łazienkami

  Apartament "Superior" to pomysł dla czterech osób, które oprócz indywidualnych pokoi sypialnianych życzą sobie również dwóch wyodrębnionych łazienek. Pokój dzienny wyposażono w komfortowe łoże typu włoskiego oraz aneks kuchenny.

  Max. os.
  4
  Wielkość
  ~40 m2
 • Attic Suite

  Komfortowy wypoczynek

  Attic Suite, to propozycja dla osób ceniących komfortowy wypoczynek. W pokoju tym znajdą Państwo łazienkę z wanną, pokój dzienny/sypialniany z dwoma pojedynczymi łóżkami oraz aneks kuchenny. Dla większego komfortu Gości pokój wyposażony jest w klimatyzację.

  Max. os.
  2
  Wielkość
  ~40 m2

Panoramy 360

Lokalizacja:

Villa Alina Medical & SPA****
Matuszewskiego 10
57-320 Polanica-Zdrój

Recepcja:

rezerwacje@villaalina.pl
74 866 70 90

Dołącz do nas:

Sprawdź jak do nas dojechać

Villa Alina Medical & SPA****/