Apartamenty Polanica-Zdrój

Ceniąc sobie luksus i ergonomię w jednym oraz wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom prezentujemy nastrojowe 2-, 3-, 4-, bądź 6-osobowe apartamenty rozmieszczone na trzech kondygnacjach. Każdy z nich wyposażono w pełni wyposażony aneks kuchenny, panoramiczny telewizor z kanałami satelitarnymi, telefon, przyłącze internetowe oraz eleganckie łazienki z kabiną prysznicową lub wanną.

Villa Alina Medical & SPA**** to gwarancja pełnej intymności. Goście obiektu mogą bezpłatnie i bez ograniczeń czasowych korzystać ze strefy SPA&Wellness oraz Sali Fitness (w godzinach otwarcia stref)

Każdy Gość, który zatrzyma się w Villa Alina Medical & SPA na dłużej niż 2 doby - otrzyma od nas 1 godzinę bezpłatnego wypożyczenia kijów do Nordic Walking.

Obiekt nie jest przystosowany dla dzieci poniżej 14 roku życia - wyjątkiem są Święta Bożego Narodzenia i Święta Wielkanocne. W strefie SPA mogą przebywać dzieci powyżej 14 roku życia. Ze względu na charakter obiektu nie akceptujemy zwierząt.

 • Suita

  propozycja dla par

  Suity dedykujemy dla par, którym oprócz wrażeń estetycznych zależy również na pełnej intymności. W każdym z pokoi znajdą Państwo łazienkę oraz pokój dzienny/sypialniany z łóżkiem typu włoskiego oraz aneksem kuchennym (płyta indukcyjna, zmywarka, mikrofalówka).

  Pomieszczenia
  0
  Max. os.
  2
  Wielkość
  ~25 m2
 • Apartament

  Dla par ceniących przestrzeń

  Apartamenty to propozycja wzbogacona o możliwość umieszczenia dostawki dla trzeciego Gościa. Komfortowe pokoje posiadają dwa łóżka, jedną łazienkę oraz pokój dzienny/sypialniany z aneksem kuchennym (płyta indukcyjna, zmywarka, mikrofalówka).

  Pomieszczenia
  0
  Max. os.
  3
  Wielkość
  ~35 m2
 • Apartament dla Przyjaciół

  Na wieczór panieński i kawalerski

  "Dla Przyjaciół" to unikatowa oferta pobytu dla rodziny lub grupy znajomych. Lokal posiada dwie odrębne sypialnie - jedną z łożem małżeńskim, drugą z dwoma pojedynczymi, pokój dzienny/sypialniany z aneksem kuchennym (płyta indukcyjna, zmywarka, mikrofalówka) oraz jedną łazienkę.

  Pomieszczenia
  0
  Max. os.
  6
  Wielkość
  ~55 m2
 • Apartament Lux

  Dla par ceniących luksus

  Apartament "Lux" cechuje odrębna sypialnia. To propozycja dla pary ceniącej sobie luksus i przestrzeń z możliwością umieszczenia dostawki dla trzeciego Gościa. Na apartament składają się salon z łożem typu włoskiego, aneks kuchenny (płyta indukcyjna, zmywarka, mikrofalówka) oraz łazienka.

  Pomieszczenia
  0
  Max. os.
  4
  Wielkość
  ~35 m2
 • Apartament Superior

  z dwoma łazienkami

  Apartament "Superior" to pomysł dla pary z możliwością umieszczenia dostawki dla trzeciego Gościa, charakteryzujący się odrębną sypialnią i dwoma łazienkami. Pokój dzienny wyposażono w komfortowe łoże typu włoskiego oraz aneks kuchenny (płyta indukcyjna, zmywarka, mikrofalówka).

  Pomieszczenia
  0
  Max. os.
  4
  Wielkość
  ~40 m2
 • Attic Suite

  Wypoczywaj "na szczycie"!

  Dedykowana osobom ceniącym prywatność. Do pokoju prowadzą schody wewnętrzne. Na pokój składają się łazienka z wanną, pokój dzienny/sypialniany z dwoma pojedynczymi łóżkami oraz aneks kuchenny (płyta indukcyjna, zmywarka, mikrofalówka). Pokój wyposażono w klimatyzację.

  Pomieszczenia
  0
  Max. os.
  2
  Wielkość
  ~40 m2
 • Apartament dr Gertrude Pohl

  Poczuj ducha budynku

  Apartament założycielki i pierwszej właścicielki dawnego "Fremdenheim Hertha" - dr Gertrude Pohl to absolutna wizytówka Villa Alina. Pieczołowicie wykończony, z reprezentatywnym pokojem dziennym, posiada 2 sypialnie z łazienkami oraz kuchnię z jadalnią i taras z widokiem na Park Szachowy.

  Pomieszczenia
  0
  Max. os.
  6
  Wielkość
  ~62 m2

Panoramy 360

Lokalizacja:

Villa Alina Medical & SPA****
Matuszewskiego 10
57-320 Polanica-Zdrój

Recepcja:

rezerwacje@villaalina.pl
74 866 70 90

Dołącz do nas: