Z pakietem najtaniej!
Z pakietem najtaniej!
Z pakietem najtaniej!
Z pakietem najtaniej!
Z pakietem najtaniej!
Z pakietem najtaniej!
Z pakietem najtaniej!
Z pakietem najtaniej!
Z pakietem najtaniej!
Z pakietem najtaniej!
Z pakietem najtaniej!
Z pakietem najtaniej!
Z pakietem najtaniej!
Z pakietem najtaniej!
now
Przyjazd
Wyjazd
Rezerwacja
Kup voucher
Polanica-Zdrój

Pensjonat w Sudetach

Planujesz urlop z rodziną w cichym, spokojnym miejscu, gdzie będziesz mógł zarówno wypocząć, jak i spędzić wolny czas aktywnie? Nic prostszego! Zarezerwuj pensjonat w Kotlinie Kłodzkiej i przeżyj niezapomniane wakacje wśród lasów, gór, skał i rzek!

Kotlina Kłodzka oraz Sudety oferują bogactwo atrakcji dla osób, które chcą odpocząć od miejskiego zgiełku, poobcować z przyrodą oraz zażyć aktywnego wypoczynku. To region obfitujący w górskie szlaki, potoki, tajemnicze jaskinie, wodospady oraz średniowieczne zamki i kościoły. Wybierając się w warto więc wybrać na bazę wypadową miejscowość, z której z łatwością dotrzemy do największych atrakcji, a także zarezerwować wygodny pensjonat. Sudety mają do zaoferowania wiele ciekawych miejscowości, w tym uzdrowiskowych, w których można wygodnie ulokować się z cała rodziną. Jednym z takich miejsc jest Polanica-Zdrój - niewielkie miasteczko wprost stworzone do błogiego odpoczynku wśród zieleni i wód zdrojowych.

Polanica-Zdrój swoją sławę zyskała nieco ponad 100 lat temu, kiedy to stała się jedna z miejscowości uzdrowiskowych, których w regionie Sudetów nie brakuje. Pod koniec XIX wieku powstał tu park, dom zdrojowy, pawilon muzyczny oraz teatr. Miejscowość stała się wtedy kurortem z prawdziwego zdarzenia, do którego ciągnęły rzesze kuracjuszy. Wiele powstałych w tamtych czasach pensjonatów przetrwało II wojnę światową, zostało odnowionych i działa po dziś dzień, oferując noclegi przyjezdnym. Jednym z takich miejsc jest Villa Alina - nasz pensjonat w Sudetach, w samym sercu Polanicy Zdrój.

Pensjonat w Kotlinie Kłodzkiej - Villa Alina

Villa Alina to jednak coś więcej niż tylko zwykły pensjonat w Kotlinie Kłodzkiej. Jako właściciele zapewniamy swoim pensjonariuszom wiele atrakcji, aby umilić im pobyt. W naszym pensjonacie znajdują się między innymi centrum SPA, strefa Wellness, centrum medycyny estetycznej, wypożyczalnia rowerów, cafe bar, sala konferencyjna z bilardem oraz kinem 3D, siłownia, salonik hazardzisty, biblioteczka czy wypożyczalnia rowerów. W Villi Alina oferujemy również transfery do Pragi i Kutnej Hory oraz do stacji narciarskich w Zieleńcu i Czarnej Górze w okresie zimowym. Wato wykupić jeden z przygotowanych przez nas pakietów, w zależności od tego na jakim pobycie nam zależy - do wyboru są między innymi pakiety „Wspaniale, bo aktywnie”, Tygodniowy relaks w SPA” czy „Weekend z jogą”. Każdy znajdzie idealną dla siebie opcję, aby wykorzystać pobyt w pensjonacie w Sudetach najlepiej jak się da.

Pensjonat w Kotlinie Kłodzkiej - blisko Polanica Zdrój

Polanica-Zdrój to idealna baza wypadowa do największych atrakcji Kotliny Kłodzkiej. Z łatwością dotrzemy stąd do innych miejscowości zdrojowych, takich jak Lądek Zdrój, Kudowa Zdrój czy Duszniki Zdrój. Miłośników historii ucieszy fakt, że w pobliżu znaleźć można wiele dawnych zabudowań, zamków czy śladów po wojnach husyckich, w tym między innymi Twierdza Kłodzko, Stary Wielisław, Kaplica Czaszek czy Dolina Pałaców i Ogrodów. Dla fanów aktywnego spędzania czasu oraz obcowania z naturą również znajdzie się sporo atrakcji. Sudety obfitują w trasy spacerowe, górskie szlaki, jaskinie czy skałki. Warto wybrać się w Góry Stołowe, zobaczyć Błędne Skałki i Szczeliniec Wielki czy zwiedzić Jaskinię Niedźwiedzią w Kletnie.

Kotlina Kłodzka i Sudety to świetny kierunek zarówno na spędzenie dłuższego urlopu, jak i na krótki weekendowy wypad. Bez względu na to na jaki typ wypoczynku jesteś nastawiony, wybierz nasz pensjonat. Kotlina Kłodzka zagwarantuje Ci niezapomniane chwile!

Lokalizacja:

Villa Alina Medical & SPA****
Matuszewskiego 10
57-320 Polanica-Zdrój

Recepcja:

rezerwacje@villaalina.pl
74 866 70 90

Dołącz do nas: