PL DE EN
+48 74 866 70 90
Zrób Prezent

Villa Alina Medical&SPA to wyjątkowe miejsce w Polanicy-Zdrój. Zapraszamy do obejrzenia filmu o Villi, który przybliży Państwu historię obiektu oraz zaprezentuje jego wnętrza.

 

Goście Pensjonatu Villa Alina Medical&SPA zobowiązani są
do przestrzegania Regulaminu Obiektu: POBIERZ REGULAMIN >>


Villa Alina

Nasz hotel to, z jednej strony, świetna baza do korzystania z uroków uzdrowiska Polanica Zdrój oraz bliższych i dalszych okolic, takich jak między innymi: górskie wędrówki, wspinaczka, przejażdżki rowerowe. Jest to także nowoczesne spa, dostępne bez ograniczeń dla wszystkich gości podczas całego okresu pobytu w Villi. W strefie SPA&Wellness można skorzystać z takich urządzeń i zabiegów jak m.in.: sauny (fińska, parowa, infrared), wanny jacuzzi (także z solanką), ścieżka wanien Kneippa, lodopad, leżanki z funkcją fototerapii (Sonnenwiese), prysznic wrażeń.

Strefy relaksu i upiększania

Ponadto oferujemy zabiegi holistyczne takie jak Thermo – Spa Trautwein o działaniu relaksacyjnym lub kosmetycznym oraz  Kapsułę Neoqi Mediq, która pozwala oczyszczać organizm ze szkodliwych toksyn, łagodzi podrażnienia skóry, rozluźnia napięcie mięśni oraz systemu nerwowego. Ponadto kapsuła sprzyja usuwaniu podskórnej tkanki tłuszczowej, przez co wspomaga proces odchudzania oraz nadaje skórze połysk i blask. W naszej ofercie znajduje się także szeroki wachlarz masaży, m.in. klasyczny części lub całego ciała, relaksacyjny, Lomi Lomi, aromaterapeutyczny, gorącymi kamieniami lub czekoladą, bańką chińską, tantryczny.

Twoja tradycja, nasz duch

Zespół Villi Alina doskonale rozumie potrzeby swoich rezydentów. Luksusowy styl życia, czarujący klimat, szampan w wyjątkowym otoczeniu i towarzystwie, dyskretna obsługa – wszystko to w szykownych wnętrzach art-deco z poszanowaniem sudeckiego obyczaju i wzorowej gościnności.

UE Willa Alina - budynek apartamentowy z funkcją gastronomiczną, rehabilitacyjną i SPA z infrastrukturą otoczenia szansą na poprawę konkurencyjności oferty turystycznej Polanicy Zdrój i Dolnego Śląska" Projekt uzyskał dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 - 2013 Podschemat: 1.1.D1a : "Dotacje inwestycyjne dla MŚP zwiększające atrakcyjność turystyczną regionu (z wykluczeniem projektów z zakresu tworzenia centrów pobytowych EURO2012)