PL DE EN
+48 74 866 70 90
Zrób Prezent

Wszystkie zabiegi wykonywane są przy pomocy podanych niżej, wysokiej klasy urządzeń z dziedziny kosmetologii.

ALL IN ONE Nilo Easy Beauty®

All in One® łączy w sobie wszystkie zalety ergonomicznego łóżka zabiegowego, w tym przystosowanego do wykonywania różnorodnych zabiegów całego ciała oraz fotela, przy użyciu którego możemy zająć się pielęgnacją twarzy. Przemyślanie zaprojektowany podgłówek z otworem, sprawdza się idealnie podczas wykonywania zabiegów w okolicach pleców, a także różnego rodzaju masaży. Poza pielęgnacją ciała i twarzy All in One® umożliwia nam także zadbanie o dłonie i stopy naszego klienta. Oszczędność przestrzeni, wygoda dla osoby przeprowadzającej zabieg a także maksymalne doznania dla klienta i mnogość funkcji All in One® sprawiają, że jest on niezastąpionym i najbardziej pożądanym „produktem” w każdym SPA.

Kombajn kosmetyczny INTERWELL 18 in 1®

Kombajn kosmetyczny 18 in 1® jest urządzeniem innowacyjnym, wyposażonym oprócz 17 podstawowych funkcji dodatkowo w innowacyjną technikę fototerapii. W skład poszczególnych funkcji wchodzą: ozonoterapia, wapozon, aromaterapia/ziołolecznictwo,  lampa powiększająca, ultrasonoforeza, galwanizacja, vacum, spray, brushing, mikrodermabrazja diamentowa, głowica hot & cold, d’arsonval, biolifting twarzy, peeling kawitacyjny, podgrzewacz do ręczników, sterylizator narzędzi UV-C, lampa Wooda, fototerapia.

Thermo–Spa Trautwein®

Te specjalistyczne łóżka wraz z otoczeniem, odpowiednią muzyką, preparatami używanymi podczas zabiegu (wysokiej klasy olejki, algi, płatki kwiatów i inne) tworzą atmosferę całkowitego odprężenia. Opcjonalny moduł „Concerto” pozwala w niezwykły sposób zrelaksować się i niejako odczuć muzykę całym ciałem.

Kapsuła NEOQI MEDIQ®

Zabiegi z wykorzystaniem kapsuły pozwalają oczyszczać organizm ze szkodliwych toksyn, łagodzą podrażnienia skóry, rozluźniają napięcie mięśni oraz systemu nerwowego. Likwidują znużenia, zwiększają zdolności intelektualne i koncentracji. Kapsuła idealnie sprawdza się w przypadku wspomagania leczenia rozlicznych schorzeń stawów, kości, kolan, ramion oraz przewlekłych stanów bólowych. Poprawia pracę układu immunologicznego, przez co zwiększa naturalną odporność organizmu na stres, wirusy oraz czynniki zewnętrzne.

ABRAHYDRI®Trans

Najbardziej rozbudowane z trzech urządzeń. Bazuje na Bio-Mega_Dermabrazji i ultradźwiękach w polu magnetycznym. Zróżnicowane programy, odpowiednie poziomy intensywności, a także liczne, dające się systematycznie kontrolować mikro-impulsy zapewniają wielokierunkowe działania. Dzięki temu komórki i tkanki zostają pobudzone do regeneracji.

DermaOXY®

Zabieg DermaOXY® oparty jest na wtłaczaniu preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu. Jest to rewolucyjna metoda odmładzania skóry oraz nawilżania jej na poziomie komórkowym oraz skuteczny sposób na redukcję zmarszczek. W zabiegach wykorzystywane są produkty wygładzające, przeciwzmarszczkowe oraz ujędrniające, które nie zawierają żadnych parabenów ani alergenów. Można je stosować w przypadku cer bardzo wrażliwych, z trądzikiem różowatym, a także łuszczycą czy atopowym zapaleniem skóry.
 

DERMATUDE® - Metaterapia

Jest zabiegiem mającym na celu odmładzanie skóry w wyniku  spowolnienia procesu jej starzenia się i utraty wilgotnosci. Metaterapia to unikalny zabieg z fantastycznymi rezultatami. Stosowany w celu  poprawy wyglądu i kondycji skóry. Przy zastosowaniu urządzenia DERMATUDE® skóra aktywuje swoje naturalne mechanizmy naprawcze, zwiększa się produkcja kolagenu i elastyny. Zabieg wiąże się także z podaniem aktywnych składników w formie serum, dostosowanych do każdego rodzaju cery.

UE Willa Alina - budynek apartamentowy z funkcją gastronomiczną, rehabilitacyjną i SPA z infrastrukturą otoczenia szansą na poprawę konkurencyjności oferty turystycznej Polanicy Zdrój i Dolnego Śląska" Projekt uzyskał dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 - 2013 Podschemat: 1.1.D1a : "Dotacje inwestycyjne dla MŚP zwiększające atrakcyjność turystyczną regionu (z wykluczeniem projektów z zakresu tworzenia centrów pobytowych EURO2012)