PL DE EN
+48 74 866 70 90, + 48 507 036 199
Zrób Prezent

Od wymarzonej sylwetki dzieli Cię tylko godzina!
1 zabieg + 1 godz. = 1  rozmiar mniej
Mamy dla Ciebie specjalną ofertę. Przyjedź do nas i skorzystaj z wyjątkowych pakietów.

Wampirzy lifting

Twój „ELIKSIR MŁODOŚCI” - przywróć swojej skórze młodość i witalność. REWITALIZACJA już od 1050 zł.

Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego oraz maska kojąca plus 50% rabatu na 1-dobowy pobyt w Villi Alina. Osocze bogatopłytkowe zawiera komórki i czynniki wzrostu uzyskane z krwi pacjenta, które pobudzają skórę do regeneracji. Dzięki temu skóra odzyskuje młodzieńczą witalność. Ten biopreparat zgadza się z potrzebami Twojego ciała. To Twój własny „eliksir młodości”!

Cena obejmuje również:  zabieg kojąco-wyciszający marki Ericson oraz nieograniczony dostęp do mokrej Strefy SPA,  bezpłatny dostęp do Sali Fitness wyposażonej w najlepszy sprzęt do ćwiczeń zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.
 

Liposonix

NAJSKUTECZNIEJSZA METODA REDUKCJI TKANKI TŁUSZCZOWEJ. IDEALNA FIGURA już od 3500 zł

Jest to niechirurgiczna metoda redukcji tłuszczu, dzięki której mogą Państwo pozbyć się otłuszczenia w obrębie talii, bioder oraz pośladków. Cały zabieg wymaga tylko jednej wizyty u specjalisty i trwa około 1 godziny. Zabieg Liposonix® wykorzystuje zaawansowaną technologię ultradźwiękową, aby na stałe zlikwidować niepożądany tłuszcz. Efekt już po pierwszym zabiegu.

Cena obejmuje nocleg wraz z zabiegiem, dostęp do mokrej Strefy SPA, bezpłatny dostęp do Sali Fitness wyposażonej w sprzęt do ćwiczeń zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.
 

Niezawodny duet (Secret RF + wampirzy lifting)

Zabieg wykonywany przy pomocy urządzenia Secret RF oraz specjalnie przygotowanego osocza bogatopłytkowego. Innowacyjność zabiegu polega na połączeniu obu metod i wykorzystaniu zjawiska synergii, która daje długotrwały efekt odmładzania i jest komfortowa dla pacjenta.

Secret RF + bioosocze już od 2250 zł.

Wiosną polecamy...

Nawiązując do wiosennych metamorfoz pojawia się szansa na poprawę i odmłodzenie wyglądu skóry przy wykorzystaniu potencjału zabiegów Yonelle Medesthetic. Szczególnie proponujemy zabiegi o nazwie Retinolowa Hybryda i Szikimowa Hybryda.

Istotą ich jest Eksfoliacja Progresywna czyli połączenie w jednym zabiegu działania chemicznego, biologicznego i fizykalnego (ultradźwięki, kwasy, enzymy proteolityczne oraz inteligentny AH-amfosystem). Długotrwałym efektem tych zabiegów jest wydatna redukcja zmarszczek i bruzd, widoczne odświeżenie i rozjaśnienie kolorytu cery oraz zwiększenie jej gęstości.

Cena regularna pojedynczego zabiegu wynosi 390 zł. W promocyjnej cenie 312 zł (rabat 20%).

Niezawodne duety

DERMAOXY
Dermaoxy to zabieg potrafiący odpowiedzieć na potrzeby klientów, którzy cenią sobie natychmiastowy efekt rozjaśnienia i odmłodzenia skóry. Polega na wtłaczaniu aktywnych składników odpowiednio dobranego preparatu za pomocą czystego tlenu.

Cennik: twarz + szyja = 300 zł; twarz + szyja + dekolt = 350 zł

DERMATUDE
Polega na kontrolowanym nakłuwaniu skóry, aktywuje jej regenerację i podaje aktywne składniki w formie serum do warstwy, w której są najbardziej pożądane.

Cennik:
- twarz + szyja = 350 zł (dodatkowe obszary + 100 zł)
- twarz + szyja + dekolt = 450 zł (dodatkowe obszary + 100 zł)

Secret RF
Zabieg oparty na synergicznym połączeniu Bi – polarnych fal radiowych i systemie mikronakłuwania .Doskonała metoda usuwania zmarszczek,blizn oraz rozstępów z efektem remodelowania kolagenu i bezoperacyjnego liftingu.

Cennik: twarz + szyja = 1500 zł; twarz + szyja + dekolt = 1800 zł
                                              
SERIA NIEZAWODNYCH DUETÓW - polecamy pakiety specjalne:

Dermatude + Dermaoxy
Zastosowanie obu zabiegów potęguje wzajemne działanie, co przyczynia się do osiągania szybszych i lepszych rezultatów odmłodzenia skóry.

Cennik: twarz + szyja = 520 zł; twarz + szyja + dekolt = 640 zł

Secret RF + Dermaoxy
To innowacyjne połączenie działania obu urządzeń potęguje końcowy efekt liftingu i nawilżenia skóry.

Cennik: twarz + szyja = 1650 zł; twarz + szyja + dekolt = 1950 zł

UE Willa Alina - budynek apartamentowy z funkcją gastronomiczną, rehabilitacyjną i SPA z infrastrukturą otoczenia szansą na poprawę konkurencyjności oferty turystycznej Polanicy Zdrój i Dolnego Śląska" Projekt uzyskał dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 - 2013 Podschemat: 1.1.D1a : "Dotacje inwestycyjne dla MŚP zwiększające atrakcyjność turystyczną regionu (z wykluczeniem projektów z zakresu tworzenia centrów pobytowych EURO2012)