PL DE EN
+48 74 866 70 90, + 48 507 036 199
Zrób Prezent

Sylwia Szymanuszka-Knast

Ukończyła Wydział Stomatologii na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie stomatologii i medycyny estetycznej, która jest jej pasją. Jest członkiem Wielkopolskiej Izby Lekarskiej i Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i ANTI-AGING. Uczestniczy w kongresach i szkoleniach krajowych i międzynarodowych z zakresu stomatologii i medycyny estetycznej. Obecnie związana z Katedrą i Kliniką Ortopedii Szczękowej UMP, uczestniczka I Edycji Studium Podyplomowego „Estetyka Twarzy”. Partnersko współpracuje z firmami Croma, Fenice, Galderma, Merz, prowadzi kampanie reklamowe i szkolenia z zakresu medycyny estetycznej.

Dr Piotr Drozdowski

Dyplomowany Lekarz Medycyny Estetycznej. Absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL w Warszawie. Ukończył z wyróżnieniem Wydział Lekarski Akademii Medycznej im.Piastów Śląskich we Wrocławiu, otrzymując Nagrodę J.M. Rektora. Piąty rok studiów odbył w Uniwersita’delgi Studi di Perugia (Włochy) w ramach programu stypendialnego Socrates – Erasmus. Od 2007 roku pracuje w Klinice i Oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju pod kierownictwem prof.Kazimierza Kobusa (od 2008r.) i prof.Piotra Wójcickiego (od 2008r.) W roku 2008 otworzył specjalizację z chirurgii plastycznej. Absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim w Warszawie (2008r.). Odbył wiele krajowych i zagranicznych staży w oddziałach chirurgii plastycznej, m.in. we Wrocławiu, Perugii, Padwie, Berlinie i Debrecznie.
 
Tłumacz wykładów z zakresu chirirgii plastycznej i medycyny estetycznej z języka włoskiego i angielskiego. Autor i współautor ponad 20 prac naukowych opublikowanych w krajowych i zagranicznych recenzowanych czasopismach medycznych. Ma na swoim koncie wystąpienia zjazdowe podczas krajowych i zagranicznych konferencji naukowych. Uczestnik wielu konferencji naukowych z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. „Szczególnie interesuję się chirurgią plastyczną i rekonstrukcyjną, nowoczesnymi technikami stosowanymi w medycynie estetycznej, mikrochirurgią.” Członek towarzystw naukowych, m.in. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej przy PTL, Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego, Sekcji Mikrochirurgii PTChir. Z zamiłowania turysta górski i wysokogórski, uprawia pływanie, biegi górskie i jazdę na rowerze górskim. Żonaty, ma 2 dzieci, mieszka w Polanicy Zdroju.

UE Willa Alina - budynek apartamentowy z funkcją gastronomiczną, rehabilitacyjną i SPA z infrastrukturą otoczenia szansą na poprawę konkurencyjności oferty turystycznej Polanicy Zdrój i Dolnego Śląska" Projekt uzyskał dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 - 2013 Podschemat: 1.1.D1a : "Dotacje inwestycyjne dla MŚP zwiększające atrakcyjność turystyczną regionu (z wykluczeniem projektów z zakresu tworzenia centrów pobytowych EURO2012)