PL DE EN
+48 74 866 70 90
Zrób Prezent

Renomowani partnerzy

Wszystkie zbiegi wykonujemy przy wykorzystaniu bezpiecznych i sprawdzonych preparatów renomowanych firm – liderów rynku biotechnologicznego. Współpracujemy z wiodącymi markami - YONELLE i Colway.

Masaż zero cellulitu + maska Yonelle

Masaż zero cellulitu przeznaczony jest dla pań, które borykają się z "pomarańczową skórką". Wychodzimy naprzeciw problemowi, który pomożemy wyeliminować dzięki intensywnemu masażowi na masce ujędrniającej Yonelle w połączeniu z bańką chińską, lodem i kapsułą Termo-SPA. Specjalistyczny masaż przyspieszy metabolizm tkanek podskórnych, poprawi trofikę skóry oraz wzmocni włókna kolagenowe. Dzięki takiemu połączeniu skóra szybko powróci do witalności, jędrności i to wszystko... bez cellulitu!

Etapy masażu: rozprowadzenie głaskaniem kremu do masażu modelującego -> rozcieranie, ugniatanie -> masaż bańką chińską -> głaskanie, oklepywanie (na skurczu izometrycznym mięśni masowanych) -> masaż lodem -> body wraping (owijanie folią) -> Kapsuła Termo-SPA.

Ilość zabiegów w serii:
10-12. Częstotliwość: nie mniej niż 2 razy w tygodniu.

Czas zabiegu - 70 min. (część manualna - 30 min. + Thermo-SPA - 30 min.)

Cena promocyjna:

1 zabieg - 300 zł
10 zabiegów - 2500 zł
 

REPAGEN BODY

Zabieg redukujący cellulit i tkankę tłuszczową. Napinający i wygładzający skórę ciała. Zawiera wyciąg z alg, soli morskiej oraz bluszczu i kompozycją synephryny z kofeiną. Efektem zabiegu jest również głęboki relaks i odprężenie.

Z bandażami BODY COFFIEE lub BODY SLIM 70 min. - 280 zł

ENZYMACID

Nowoczesny piling o wielorakim działaniu pozwala znacznie poprawić stan skóry. Poprzez działanie mechaniczne natychmiastowo usuwa martwe komórki. Widoczne wygładzenie i rozświetlenie skóry ciała to efekt działania
chemicznego. Działanie biologiczne długotrwale pobudza proces odnowy tkanek. Podczas zabiegu mamy do czynienia także z działaniem rewitalizującym komórki skóry oraz działaniem rozjaśniającym.

40 minut - 200 zł

Zabieg w kapsule

Zabiegi w kapsule stosuje się do głębokiego oczyszczania, ujędrniania i nadania gładkości skórze. Zabieg rozpoczyna się od wyboru odpowiedniego preparatu. Następnie wykonywany jest peeling i specjalnie dobrana maska na
wybrane części ciała.

50 minut - 250 zł

Zabieg w Thermo-Spa

Zabieg z zastosowaniem olejku (o działaniu antycellulitowym, detoksykujący, ujędrniającym, rzeźbiącym), połączenie działania ciepła wody i jej relaksującego wpływu połączonego z dobroczynnymi efektami działania preparatów kosmetycznych. Powierzchnia leżanki zostaje elektrycznie opuszczona do zbiornika wody, a ciału zaczyna towarzyszyć poczucie nieważkości.

30 minut - 180 zł

UE Willa Alina - budynek apartamentowy z funkcją gastronomiczną, rehabilitacyjną i SPA z infrastrukturą otoczenia szansą na poprawę konkurencyjności oferty turystycznej Polanicy Zdrój i Dolnego Śląska" Projekt uzyskał dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 - 2013 Podschemat: 1.1.D1a : "Dotacje inwestycyjne dla MŚP zwiększające atrakcyjność turystyczną regionu (z wykluczeniem projektów z zakresu tworzenia centrów pobytowych EURO2012)