PL DE EN
+48 74 866 70 90, + 48 507 036 199

Renomowani partnerzy

Wszystkie zbiegi wykonujemy przy wykorzystaniu bezpiecznych i sprawdzonych preparatów renomowanych firm – liderów rynku biotechnologicznego. Współpracujemy z wiodącymi markami - YONELLE, KLAPP i Ericson.

Zero cellulitu

Zabieg wykorzystuje właściwości samorozgrzewającego się błota, modelującego serum do ciała oraz specjalny zimny żel do walki z cellulitem. Ponadto idealnie detoksykuje skórę, przyspieszając jej regenerację, a także działa drenująco.

75 minut -  260 zł

REPAGEN BODY

Zabieg redukujący cellulit i tkankę tłuszczową. Napinający i wygładzający skórę ciała. Zawiera wyciąg z alg, soli morskiej oraz bluszczu i kompozycją synephryny z kofeiną. Efektem zabiegu jest również głęboki relaks i odprężenie.

Z bandażami BODY COFFIEE lub BODY SLIM 70 min. - 280 zł

ENZYMACID

Nowoczesny piling o wielorakim działaniu pozwala znacznie poprawić stan skóry. Poprzez działanie mechaniczne natychmiastowo usuwa martwe komórki. Widoczne wygładzenie i rozświetlenie skóry ciała to efekt działania
chemicznego. Działanie biologiczne długotrwale pobudza proces odnowy tkanek. Podczas zabiegu mamy do czynienia także z działaniem rewitalizującym komórki skóry oraz działaniem rozjaśniającym.

40 minut - 200 zł

Zabieg w kapsule

Zabiegi w kapsule stosuje się do głębokiego oczyszczania, ujędrniania i nadania gładkości skórze. Zabieg rozpoczyna się od wyboru odpowiedniego preparatu. Następnie wykonywany jest peeling i specjalnie dobrana maska na
wybrane części ciała.

50 minut - 250 zł

Zabieg w Thermo-Spa

Zabieg z zastosowaniem olejku (o działaniu antycellulitowym, detoksykujący, ujędrniającym, rzeźbiącym), połączenie działania ciepła wody i jej relaksującego wpływu połączonego z dobroczynnymi efektami działania preparatów kosmetycznych. Powierzchnia leżanki zostaje elektrycznie opuszczona do zbiornika wody, a ciału zaczyna towarzyszyć poczucie nieważkości.

30 minut - 180 zł

Kaskada Wina

Kiedy Ty będziesz delektować się lampką wina, my sprawimy, że stanie się ono jeszcze bardziej wyjątkowe. Kaskada Wina to zabieg z wykorzystaniem znakomitych kosmetyków naturalnych z winogron. Dodatkowo w pakiecie otrzymasz 40 minut relaksu na łóżku Thermo Spa - gratis.

Wygładzone i nawilżone ciało to relaks i poczucie winnej doskonałości.
 Daj się skusić na wyjątkowy zabieg Kaskada Wina w Villi Alina Medical&SPA****.

Cena zabiegu:  250 zł
 

UE Willa Alina - budynek apartamentowy z funkcją gastronomiczną, rehabilitacyjną i SPA z infrastrukturą otoczenia szansą na poprawę konkurencyjności oferty turystycznej Polanicy Zdrój i Dolnego Śląska" Projekt uzyskał dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 - 2013 Podschemat: 1.1.D1a : "Dotacje inwestycyjne dla MŚP zwiększające atrakcyjność turystyczną regionu (z wykluczeniem projektów z zakresu tworzenia centrów pobytowych EURO2012)